Już od 10 Grudnia zamów naszą dietę w RAWICZU

Catering dietetyczny z dostawą

FitKurier
zdrowie z dostawą do domu

Koncept FitKurier jest pierwszą ofertą profesjonalnego systemu partnerskiego w cateringu dietetycznym w Polsce.

Naszą pasją jest od wielu lat gastronomia oraz zdrowy styl życia. Przyświeca nam wspólny cel – spowodować aby realizacja tych pasji była możliwa na wyciągnięcie ręki dla każdego Polaka.

Oferujemy naszym Klientom przygotowany przez zespół profesjonalnych kucharzy oraz fachowców w zakresie dietetyki autorski zestaw diet. Zdrowy, bogaty w składniki odżywcze, urozmaicony o produkty sezonowe, uwzględniający światowe trendy żywieniowe, zbilansowany pakiet trzech lub pięciu posiłków na cały dzień. Dostarczany zawsze na czas i miejsce. To są fundamenty naszej oferty.

Codziennie udowadniamy naszym Klientom, że zdrowe jedzenie na co dzień nie wymaga poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego na zakupach oraz w kuchni, wyszukiwania przepisów a przede wszystkim żmudnego liczenia kalorii.

Zespół FitKuriera robi to codziennie za swoich Klientów.

Zostań kreatorem
zdrowego żywienia
w Twoim mieście !

Dlaczego
catering dietetyczny

Ponieważ to nowy rynek, który dynamicznie się rozwija, a prawidłowe odżywianie staje się nowym stylem życia.

Według prognoz rynek cateringu dietetycznego będzie w najbliższych latach najbardziej dynamicznie rozwijającą się kategorią w branży gastronomicznej. Polacy chcą prowadzić zdrowy tryb życia i godzić go z natłokiem codziennych obowiązków.

Catering dietetyczny jest modną a przede wszystkim „zdrową usługą”. Lawinowo rośnie liczba osób, które korzystają z diety pudełkowej. Szanują oni swój czas wolny, mając takie priorytety w życiu jak rodzina oraz realizacja swoich pasji.

Pamiętajmy jednak że dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie. Zdrowie, które dostarczamy do domów naszych Klientów!

Prezes Zarządu
Marcin Ciesielski

Dlaczego warto
związać się z FitKurierem

Mamy wieloletnie doświadczenie w gastronomii i branży zbiorowego żywienia. Pracujemy z pasją już od ponad 20 lat.

Codzienne menu FitKuriera jest komponowane przez fachowców w zakresie dietetyki, technologii żywienia oraz sztuki kucharskiej. Skutkuje to nie tylko doskonale dobraną i zbilansowaną dietą, ale także urozmaiconą, wzbogaconą o produkty sezonowe i charakterystyczne dla kuchni z całego świata ofertą cateringową.

Planowaniem dostaw zajmują się osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie logistyki, dlatego posiłki docierają na czas i miejsce, w stanie idealnym. Ponadto warto wspomnieć, że dzięki narzędziom biznesowym, którymi dysponujemy możemy minimalizować koszty prowadzenia działalności, co znacząco wpływa na poziom marż w naszym biznesie oraz zwiększa jego rentowność.

Wiemy jak prowadzić
ten biznes i chcemy się w całości
dzielić tą wiedzą z Tobą!

Czy muszę
się na tym znać

Wiemy jak prowadzić ten biznes i chcemy się w całości dzielić tą wiedzą.

Jest to biznes dla każdego, więc odpowiedź brzmi – specjalistyczna wiedza nie jest wymagana, aby z sukcesem prowadzić FitKuriera.

My nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, podzielimy się w całości naszą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem, jesteś zdeterminowany i konsekwentny w osiąganiu celów w krótkim czasie zrobimy z Ciebie profesjonalnego managera.

Dyrektor operacyjny
Mateusz Surowaniec

Oferujemy
Dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu dietetyki
Dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu dietetyki
Innowacyjny system pakowania posiłków
Innowacyjny system pakowania posiłków
Flota dopasowana do potrzeb
Flota dopasowana do potrzeb
Ile muszę zainwestować w FitKuriera
i jaka jest rentowność dla tej inwestycji

Wystarczy że dysponujesz podstawowym sprzętem gastronomicznym wymaganym w prowadzeniu restauracji

Musisz wiedzieć że ten biznes gwarantuje duże marże oraz bardzo atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji.

Całkowity koszt jak również rentowność inwestycji jest kwestią zależną od wielu czynników, wymaga indywidualnego podejścia do projektu i profesjonalnej analizy, którą gwarantujemy.

Będziemy o tym rozmawiać w cztery oczy, czytelnie przedstawiając każdy, nawet najdrobniejszy aspekt prowadzenia tego biznesu.

Czy muszę
pracować codziennie

Nasz system jako jeden z niewielu w branży gastronomicznej pozwoli Ci na odpoczynek dwa dni w tygodniu.

Prawie każda gałąź gastronomii w sektorze HoReCa wymaga od przedsiębiorców pracy w weekendy, w przypadku FitKuriera tak nie jest. Dodatkowe dwa dni to czas na odpoczynek, regenerację.

Cenimy nasz wolny czas, który poświęcamy naszym rodzinom oraz naszym pasjom. Pragniemy aby nasi partnerzy biznesowi również podzielali ten styl życia, ponieważ taki styl daje niezbędne gwarancje do długoletniego prowadzenia biznesu z satysfakcją dla Was i Waszych rodzin.

Zestaw testowy