Jedziemy dalej! od 30 Marca dostarczamy również do Opola!

Jesteśmy zespołem, który połączyła wspólna pasja – pasja do gotowania i zdrowej kuchni, a przyświecał nam jeden cel – sprawić, by zdrowa i smaczna kuchnia nie wymagała poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dużą uwagę przykładamy do jakości naszych potraw, to dlatego zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania zawsze będą pyszne i świeże.

Dlaczego my?

FitKurier to nie dieta – to styl życia. powtarzamy to jak mantrę, dlaczego? bo wierzymy i budujemy świadomość wśród Naszych klientów, że zdrowe i racjonalne odżywianie nie musi być nudne i jałowe. Przekonaj się sam i dołącz do Nas!

Profesjonalne doradztwo żywieniowe. Nasza załoga dietetyków to osoby wyspecjalizowane w dziedzinie dietetyki klinicznej i sportowej. Nie jesteś pewny jaka dieta i kaloryczność jest dla Ciebie odpowiednia? chciałbyś skonsultować, dobrać i omówić swój stan zdrowia z dietetykiem? Nic prostszego! Zostaw nam do siebie kontakt a oddzwonimy i wspólnie ustalimy i dobierzemy program odpowiadający Twoim potrzebom.

Zdrowe i świeże potrawy. Naszym priorytetem jest świeżość i jakość Naszych potraw. Dostawy zawsze monitorowane są pod względem jakości oraz świeżości. Warzywa i mięsa pozyskujemy od regionalnych dostawców z województwa świętokrzyskiego.

Dostawa zawsze na czas. Podczas składania zamówienia decydujesz o której godzinie mamy dostarczyć Ci Twoje posiłki a my gwarantujemy, że dojedziemy na czas! Nasi dostawcy korzystają z autorskiego oprogramowania który optymalizuje trasę pod względem odległości, czasu i spalania.