Naszą Pasją jest od wielu lat gastronomia oraz zdrowy styl życia. Przyświeca Nam wspólny cel – spowodować aby realizacja tych pasji była możliwa na wyciągnięcie ręki dla każdego Polaka – powiedział Nam Mateusz Surowaniec – dyrektor operacyjny firmy FitKurier.

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam rozmowę z Naszym dyrektorem operacyjnym Panem Mateuszem Surowańcem – jednym z założycieli FitKuriera. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać strategia rozwoju Naszej firmy. Zapraszamy!

“Codziennie udowadniamy Naszym Klientom, że zdrowe jedzenie na co dzień nie wymaga poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego na zakupach i w kuchni”

N: Co nowego w Naszej firmie?
MS: Ach..dzieje się dużo, dużo dobrego, aktualnie jesteśmy na etapie wdrażania wielu ciekawych projektów i rozwiązań poprawiających efektywność Naszej pracy, zarówno podczas produkcji, jak i transportu.

N: Czy mógłby Pan powiedzieć Nam coś więcej?

MS: Oczywiście, zacznijmy od rewolucji, które dotyczą procesu powstawania dań i ich kontroli jakości. Od kilku tygodni razem z Naszym szefem kuchni, którego przedstawimy już niedługo, prowadzimy testy nowych dań i smaków. Przyznam szczerze, jestem pewien, że przypadną Naszym klientom do gustu! Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości Naszych dań, dlatego regularnie sprawdzamy, czy dania, które trafiają do klientów, są zgodne z recepturą.

N: Jakie zmiany czekają dział logistyczny?

MS: Przygotowaliśmy aplikację mobilną dla Naszych dostawców, dzięki której możemy optymalizować trasy biorąc pod uwagę odległości poszczególnych punktów dostaw oraz maksymalny czas, do którego paczka musi zostać dostarczona. Dodatkowo klient codziennie otrzyma powiadomienie SMS informujące o dostarczeniu przesyłki. Ta funkcja sprawdzi się w sytuacjach, gdy kurier pozostawia posiłki w wyznaczonym przez klienta miejscu. Jako jedni z nielicznych udostępniamy numery telefonów służbowych do Naszych kurierów. Jesteśmy elastyczni! – Nie ma Cię w domu? żaden problem. Wystarczy, że zgłosisz to swojemu kurierowi i wspólnie ustalicie nowy adres dostawy.

“Catering dietetyczny jest modną usługą a przede wszystkim “zdrową usługą” Osoby korzystające z diety pudełkowej szanują swój czas wolny”

N: Klienci pytają Nas o nowe diety, czy FitKurier poszerzy swoją ofertę?

MS: Dziękuję, że o to pytasz. Oczywiście! Nasza załoga dietetyków pracuje nad nowymi dietami, między innymi: dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących, sportowa, a także dla osób chorych na cukrzycę. W niedalekiej przyszłości planujemy posiłki dla dzieci. Naszym priorytetem  jest oferta skierowana dla każdego chcącego zdrowo się odżywiać.. nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego!

N: Czy FitKurier rozwinie swój obszar dostaw o kolejne miejscowości?

MS:  Tak, poszukujemy partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Pod koniec tego roku otwieramy dwie placówki w dużych miastach poza województwem Świętokrzyskim. Stawiamy na małe miejscowości i średniej wielkości miasta które nie mają dostępu do takiej usługi – celem jest dojechać  tam, gdzie nie dojeżdżają inni.  Oferujemy naszym Klientom autorski zestaw diet przygotowany przez zespół fachowców w zakresie dietetyki oraz profesjonalnych kucharzy. Zdrowy,  bogaty w składniki odżywcze, urozmaicony produktami sezonowymi, uwzględniający światowe trendy żywieniowe, zbilansowany pakiet trzech lub pięciu posiłków na cały dzień. Dostarczony zawsze na czas i miejsce. To są fundamenty FitKuriera.

N: Świetna informacja, trzymamy kciuki!

MS: Sukces FitKuriera bazuje na wspaniałym zespole ludzi pracujących dla wspólnej idei. To mocne podstawy Naszej firmy.

N. Dziękujemy!