Zestaw startowy w promocyjnej cenie

Catering dietetyczny z dostawą

Gdzie dowozimy?

Sprawdź czy obsługujemy Twoje miasto.

Dieta pudełkowa z bezpłatną dostawą prosto pod Twoje drzwi? Żaden problem – zamów jeden z pysznych zdrowych zestawów i ciesz się piękną sylwetką, dużą odpornością i pogodą ducha. Jeśli nie wiesz jaka dieta pudełkowa jest dla Ciebie odpowiednia, skonsultuj się bezpłatnie z Naszym dietetykiem lub sam dobierz dietę na stronie.

Nasze zdrowe posiłki dostarczamy w ekologicznych torbach z zachowaniem 100% bezpieczeństwa i higieny dostaw. Na mapie powyżej znajdziesz wszystkie miasta, które obsługujemy. Sprawdź czy dostarczamy Nasz catering dietetyczny do Twojej miejscowości wpisując jej nazwę w polu „miasto”.

Jak realizujemy dostawy?

Twoją dietę pudełkową dostarczamy od poniedziałku do piątku.  Zamawiając zestaw również na sobotę otrzymasz go w piątek. Godzinę dostawy podaj Nam w momencie składania zamówienia – pamiętaj są one różne dla każdego z regionów.

Twoje zdrowe posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczny pojemniki przystosowane do przechowywania żywności. Pojemniki możesz podgrzewać w mikrofali wcześniej zdejmując folię zabezpieczającą. Ze względu na absolutny brak substancji konserwujących pamiętaj, że Twoja dieta pudełkowa nadaje się do spożycia do 24 godzin od dostawy (pod warunkiem przetrzymywania jej w warunkach chłodniczych)

Nasze pojazdy wyposażone są w chłodnie dzięki czemu zachowujemy ciągłość chłodniczą to bardzo ważne w utrzymaniu świeżości i jakości Twojej diety pudełkowej.