KIM JESTEŚMY

Fit Kurier to zespół.

Pasja i doświadczenie.

Fit Kurier to zespół z ponad piętnastoletnim doświadczeniem kulinarnym zarówno w cateringu jak i prowadzeniu restauracji oraz innych placówek gastronomicznych. To doświadczenie zaowocowało stworzeniem silnej marki, której celem jest dostarczenie najwyższej jakości posiłków Klientom ceniących właściwe odżywianie. Wyróżnia nas to, że gotujemy lokalnie i realizujemy dostawy w promieniu 50 km od kuchni dlatego możesz być pewny, że Twój posiłek nie przejechał kilkaset kilometrów zanim trafił do Ciebie.

Nasz zespół połączyła wspólna pasja – pasja do zdrowego odżywania i gotowania. Dążymy do tego, żeby nasze zdrowe i smaczne produkty, były dostępne dla każdego na „wyciągnięcie ręki”, bez potrzeby spędzania mnóstwa czasu w kuchni. Ogromną wagę przykładamy do jakości naszych posiłków. Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania będą zawsze pyszne i świeże, a do tego zbilansowane przez naszych dietetyków.

Hubert Hołowaty

Hubert Hołowaty

Przedsiębiorca

Od ponad 20 lat, kontynuuje rodzinną tradycję restauratora prowadząc kilka biznesów gastronomicznych

Dominik Błażewicz

Dominik Błażewicz

Szef kuchni

Zdobywca wielu nagród kulinarnych w tym żółtej czapki Gault&Millau, pasjonat kuchni francuskiej.

Paulina Kut

Paulina Kut

Dietetyk kliniczny

Zafascynowana zdrowym stylem życia oraz chęcią udzielenia pomocy innym

Patryk Piekuś

Patryk Piekuś

Dostawca

Każdego ranka, zawsze na czas dostarcza posiłki prosto pod Wasze drzwi

Drodzy Klienci

“Gotowanie dla Państwa to dla mnie i mojego zespołu ogromna przyjemność. Naszym wysiłkiem i zaangażowaniem zaprezentuję Wam bogactwo smaków i aromatów komponowanych w oparciu o zdrowe produkty i świeże warzywa i owoce”.

 

Szef kuchni sieci FitKurier.pl – Dominik Błażewicz