KIM JESTEŚMY

Fit Kurier to zespół.

Pasja i doświadczenie.

Fit Kurier to zespół z ponad piętnastoletnim doświadczeniem kulinarnym zarówno w cateringu jak i prowadzeniu restauracji oraz innych placówek gastronomicznych. To doświadczenie zaowocowało stworzeniem silnej marki, której celem jest dostarczenie najwyższej jakości posiłków Klientom ceniących właściwe odżywianie. Wyróżnia nas to, że gotujemy lokalnie i realizujemy dostawy w promieniu 50 km od kuchni dlatego możesz być pewny, że Twój posiłek nie przejechał kilkaset kilometrów zanim trafił do Ciebie.

Nasz zespół połączyła wspólna pasja – pasja do zdrowego odżywania i gotowania. Dążymy do tego, żeby nasze zdrowe i smaczne produkty, były dostępne dla każdego na „wyciągnięcie ręki”, bez potrzeby spędzania mnóstwa czasu w kuchni. Ogromną wagę przykładamy do jakości naszych posiłków. Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania będą zawsze pyszne i świeże, a do tego zbilansowane przez naszych dietetyków.

Drodzy Klienci

“Gotowanie dla Państwa to dla mnie i mojego zespołu ogromna przyjemność. Naszym wysiłkiem i zaangażowaniem zaprezentuję Wam bogactwo smaków i aromatów komponowanych w oparciu o zdrowe produkty i świeże warzywa i owoce”.

 

Szef kuchni sieci FitKurier.pl – Dominik Błażewicz